Vakantiehuis in Zeeland

Hermans Blokhuizen  
+31 497 53 06 66  

Vakantiehuis in Zeeland

Droomt u ook wel eens van een eigen vakantiehuis aan zee? Met het strand in de achtertuin, de jachthaven als buren en een kleine kilometer verderop het pittoreske Zeeuwse dorp Sint Annaland? Genieten van de ultieme rust die Zeeland uitstraalt of juist een actieve vakantie vol watersport. Alles is mogelijk in Zeeland.

Bouwkavels te koop
Dromen kunnen werkelijkheid worden op Chaletpark Krabbenkreek. Hier zijn diverse bouwkavels te koop van ca. 300m², waarop u uw eigen droomblokhut kunt plaatsen, geheel naar eigen wensen. Op het park mag u 365 dagen per jaar recreëren in het zonnigste deel van Nederland. Wanneer u zelf niet aanwezig bent, kunt u ervoor kiezen het huis te verhuren, zodat ook andere mensen kunnen genieten van het mooiste stukje Zeeland.

Land en water
Zeeland, groen-blauwe oase met een gouden randje en de meeste zonuren van Nederland! Het waterleven is er veelzijdig, het landleven rijk. Overal proef je de boeiende historie en cultuur. In monumentale stadjes, pittoreske dorpjes, verrassende musea, leuke attracties, evenementen én ... de niet te versmaden streekgerechten! Het weidse landschap en fraaie natuurschoon geven een weldadig gevoel van rust en ruimte. Overal ontmoeten water en land elkaar. Zeeland, waar groot en klein nog echt vakantie kunnen vieren.

condor-02 Modelwoning 5 condor-03